Strony internetowe - opinie naszych klientów

Klienci nas polecają. Zapraszamy do współpracy.

Rekomendujemy firmę LiteNet.pl jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w tworzeniu stron internetowych. Firma stworzyła dla nas nową stronę biznesową, która jest w pełni responsywna. Sukcesem zakończyły się również wypozycjonowanie strony na najpopularniejsze frazy w wyszukiwarce google.pl.

Tomasz Wilhelm

Właściciel, KSEROGRAF

Zlecenie dla firmy Litenet.pl miało polegać na wykonaniu nowej strony internetowej mojej firmy, a następnie wypozycjonowania jej w google na hasła, które zostały wspólnie ustalone tak, aby przyniosły jak największy ruch na stronę. Z przyjemnością mogę oznajmić,że zlecenie zostało wykonane sumiennie i profesjonalnie. Strona internetowa jest bardzo nowoczesna i funkcjonalna. Mam dostęp do panelu CMS, dzięki temu mogę sam dokonywać drobnych zmian. Działania reklamowe strony były głównie skupione na pozycjonowaniu na kluczowe frazy dotyczące mojej branży. Zadanie zostało wykonane doskonale. Strona firmy wyświetla się na czołowych miejscach w wyszukiwarce google, dzięki czemu znajduje mnie w sieci dużo więcej klientów. Mając na uwadze bardzo pozytywną opinię wynikającą ze współpracy z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę litenet.pl jako profesjonalnego partnera wykonującego usługi na najwyższym poziomie.

Grzegorz Wojtasiński

Właściciel, GREGOR-PARKIETY

Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie i szybko. Nasze oczekiwania co do strony zostały sełnione w stu procentach. Jakość i terminowość wykonywanych usług zobowiązuje nas do polecenia Agencji interaktywnej Litenet.pl firmom i instytucjom jako solidnego, profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę.

Marcin Lis

Marketing Manager, Consonni

Firma Litenet.pl na nasze zlecenie stworzyła stronę internetową wraz z systemem do zarządzania
treścią CMS. Opracowana i zrealizowana strona internetowa spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Jest przejrzysta, szybka i zgodna z najnowszymi trendami. Na uznanie zasługuje doskonały kontakt z firmą na każdym etapie prac nad stroną www. Wszystkie sugerowane przez nas zmiany i były poprawiane na bieżąco, dzięki czas realizacji okazał się nawet krótszy niż zakładała umowa. Firma LiteNet.pl jest godnym zaufania partnerem biznesowym. Z pewnością
jeszcze skorzystamy z jej usług.

Michał Korombel

Właściciel, PPHU MIKA

SZUKAJ NAS NA:

MAPA DOJAZDU

MAPA DOJAZDU DO NAS

KONTAKT Z NAMI