Strony internetowe Częstochowa cennik

Sugerowane ceny na nasze usługi.

Cennik stron internetowych

Ceny wykonywanych przez nas stron są bardzo przystępne, zważywszy na to co oferujemy. Nasze strony wykonujemy w najnowszych technologiach i trendach. Zwracamy przy tym uwagę by były całkowicie zgodne z wytycznymi google. To co wyróżnia nasze strony internetowe oprócz ceny oczywiście to responsywność, czyli dostosowanie do urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartfony. W innych firmach trzeba za to zapłacić dodatkowo, u nas mają to Państwo w cenie strony internetowej. 

Cennik stron www podzieliliśmy na 3 części, żeby zobrazować co Państwo otrzymują w poszczególnych pakietach. Jednak nie musimy się tego ściśle trzymać. Możemy dokładnie dostosować ofertę do Państwa potrzeb i wymagań.

Do ceny wykonania strony internetowej zawsze należy doliczyć cenę hostingu (serwera) czyli miejsca gdzie zainstalowana jest nasza strona i oczywiście cenę domeny czyli nazwy strony. Jednak są to opłaty roczne, a my ze swojej strony doradzamy gdzie najkorzystniej wykupić takie usługi. Nie trzeba przepłacać i wykupywać domeny i hostingu w dużych firmach typu nazwapl. Znamy dużo tańszych i lepszych hostingodawców. 

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Pozycjonowanie w abonamencie

Pozycjonowanie stron internetowych jest usługą osobną i nie należy jej łączyć z usługą tworzenia stron internetowych. Oczywiście możemy wycenić wykonanie strony internetowej i pozycjonowanie łącznie, ale zasadniczo najpierw rozliczamy się ze strony, a później uzgadniamy warunki dotyczące pozycjonowania. Cena pozycjonowania stron www podzieliliśmy ma kilka pakietów, dzięki temu każdy będzie mógł wybrać pakiet, który mu najbardziej odpowiada. Rozliczanie odbywa się w abonamencie miesięcznym. W ramach płatności abonamentowej pozycjonujemy stronę na wybrane frazy. Celem dodatkowym jest także sprowadzenie jak największego ruchu na stronę. Razem z klientem dobierane są frazy tak, aby przyniosły najlepsze efekty. Rozliczanie w abonamencie w odróżnieniu od rozliczania za efekt różni się tym, że opłaty są równe co miesiąc niezależnie od wyników pozycjonowania. Co miesiąc klient otrzymuje raport z wykonanych prac, obecną pozycję fraz i wyniki ruchu na stronie.

SZUKAJ NAS NA:

MAPA DOJAZDU

MAPA DOJAZDU DO NAS

KONTAKT Z NAMI