O nas

Czyli parę słów autoreklamy

LiteNet.pl to agencja interaktywna, która pomaga firmom wejść ze swoją ofertą do internetu.

Nastały czasy, że wszystkiego szukamy w internecie i nie wyobrażamy już sobie, że mogło by go nie być. Szukamy towarów, usług informacji po to, żeby dokonać jak najlepszego wyboru i kupić jak najtaniej. Dlatego wciąż dziwi fakt, że wiele firm jeszcze nie ma własnej strony internetowej. Firmy te zaprzepaszczają wielką szansę zdobycia dużo większej ilości klientów z sieci.

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim tworzeniem stron internetowych (www) dla małych i średnich przedsiębiorstw. Następnie promowaniem tychże stron w internecie, tak aby dowiedziało się o nich jak największe grono internautów. Zatem przygoda z biznesem w sieci zawsze zaczyna się od dobrej strony internetowej, która jest przejrzysta, intuicyjna, świeża i nowoczesna. Ważne także, aby była przyjazna różnym urządzeniom mobilnym.

My tworzymy takie właśnie strony. 

Tak wygląda przebieg współpracy

 1.  Zgromadzenie niezbędnych informacji dotyczących danego projektu

Zbieramy wszelkie dane potrzebne do stworzenia danej strony internetowej. Klient przekazuje nam zdjęcia,      opisy, grafikę jeśli takową posiada. Im więcej wiemy tym większa szansa, że projekt sprosta oczekiwaniom    bez większych poprawek.

2. Podpisanie umowy

Podpisujemy umowę, której szczegóły wcześniej zostały dogadane. Po jej podpisaniu przystępujemy do realizacji zlecenia.

3. Tworzenie strony

Na tym etapie przystępujemy do tworzenia strony internetowej. Wszystkie zmiany i poprawki realizowane są na bieżąco. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem.

4. Akceptacja projektu i rozliczenie.

W momencie gdy zakończymy prace nad stroną www nasz klient testuje jej działanie i funkcjonalność i akceptuje lub zgłasza dalsze zmiany. Jeśli strona spełnia wszystkie oczekiwania następuje rozliczenie za usługę.

5. Opieka nad stroną

Oferujemy możliwość opieki nad stroną czyli dbanie o aktualizację oprogramowania czy różnego rodzaju zmiany na stronie. W tym momencie możemy również zaoferować dodatkowe usługi reklamowe takie jak pozycjonowanie, czy reklama google AdWords.

SZUKAJ NAS NA:

MAPA DOJAZDU

MAPA DOJAZDU DO NAS

KONTAKT Z NAMI