STRONY INTERNETOWE

Strona internetowa firmy powinna być szyta na miarę, indywidualnie pod każde zamówienie. My tworzymy takie strony, które spełniają wymogi naszego zleceniodawcy, ale jednocześnie są przejrzyste i czytelne dla odbiorcy. W celu przedstawienia oferty klienta najlepiej sprawdzają się proste, intuicyjne strony www, których zadaniem jest szybkie przekazanie niezbędnych informacji i nakłonienie do kontaktu.

Obecnie jednym z kluczowych kryteriów strony jest także responsywność, czyli dobry odczyt na różnego rodzaju urządzeniach przenośnych takich jak tablety czy smartfony.

CMS do samodzielnego zarządzania stroną

Dzięki wbudowanemu CMS’owi będziesz mógł sam dokonywać zmian na swojej stronie, tj. wprowadzać treść i grafikę. Co ważne nie musisz przy tym znać się na programowaniu. Po wykonaniu strony przeszkolimy Cię w zarządzaniu własną stroną.

Strona przyjazna SEO

Oznacza to, że Twoja strona będzie w pełni przygotowana do wypozycjonowania jej w wyszukiwarce google. Kod i treść strony będzie zoptymalizowana, dzięki czemu późniejsze pozycjonowanie będzie dużo prostsze. Zdarza się często, że branża, której dotyczy strona internetowa jest mało konkurencyjna i właściwie nie trzeba takiej strony pozycjonować by pokazała się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Responsywna strona internetowa

Określenie „responsywna strona” jest coraz częściej spotykane, a oznacza to, że strona www dobrze wyświetla się na każdym urządzeniu niezależnie od wielkości ekranu. Inaczej mówiąc dopasowuje się do niego. My tworzymy strony w pełni responsywne.

Przejrzysta szata graficzna

Strona internetowa musi się podobać wizualnie. Tworzymy atrakcyjne wizualnie strony z przyjemną grafiką nawiązującą do całego projektu strony www.

Nieograniczona ilość zakładek

Twoja strona może być prostą wizytówką składającą się z 3 -4 podstron takich jak: O nas, Oferta, Kontakt. Może być równie dobrze rozbudowanym serwisem składającym się z wielu stron i podstron.

Interaktywna mapa google

W zakładce Kontakt lub gdziekolwiek indziej sobie zażyczysz umieścimy interaktywną mapę google, dzięki której twoi klienci szybko Cię zlokalizują.

Formularz kontaktowy

Również w w zakładce kontakt rzeczą niezmiernie ważną jest formularz kontaktowy, z którego szybko można wysłać zapytanie bez konieczności logowania się do swojej skrzynki emailowej.

Integracja z Facebookiem

Podepniemy Twoje konto na Facebooku do strony, dzięki czemu odwiedzający twoją stroną będą mogli Cię lajkować bezpośrednio z Twojej strony. Jeśli nie masz konta na Facebooku możemy założyć i poprowadzić je za Ciebie.

Galeria zdjęć / Portfolio

Stworzymy dostosowaną do Twoich potrzeb, funkcjonalną galerię zdjęć, którą będzie można dynamicznie przeglądać. Galeria może być umieszczona zarówno na stronie głównej jak i na którejś z podstron.

Przesuwny slider

Efektowny slider znajdujący się na górze strony zaraz pod menu i logiem w dużym stopniu wzbogaca wizualnie całą stronę. Nadaje jej dynamizmu i sprawia wrażenie nowoczesnej, a co ważne przyciąga uwagę na rzeczy dla nas istotne.

 

SZUKAJ NAS NA:

MAPA DOJAZDU

MAPA DOJAZDU DO NAS

KONTAKT Z NAMI