Projektowanie stron internetowych www

I skuteczne ich pozycjonowanie w google OFERTAREALIZACJE

Tworzenie stron internetowych www, ale także ..

Firma LiteNet obsługuje różnego rodzaju strony internetowe. Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym, ułatwiając zaistnienie w internecie wielu firmom. Naszą główną specjalizacją jest jednak projektowanie stron internetowych. Dbamy o to, aby były one wysokiej jakości. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że strony www są wizytówką naszych klientów. Staramy się więc, aby jak najlepiej prezentowały świadczone przez nich usługi. Jesteśmy firmą zatrudniającą specjalistów, dla których strony internetowe nie mają żadnych tajemnic. Wyposażamy strony www w najlepsze, sprawdzone rozwiązania technologiczne, dzięki czemu działają bez zarzutu i dobrze się prezentują.

Strony internetowe

Projektujemy strony internetowe, które cechuje lekkość i przejrzystość. W cenie wykonania strony internetowej mają Państwo rozwiązania, za które inni każą sobie dodatkowo płacić.

Reklama w internecie

Potencjalni klienci nie znajdą strony internetowej bez odpowiedniej reklamy, która jest kluczowa. Oprócz pozycjonowania prowadzimy szereg innych działań mających na celu wypromowanie strony www w sieci.

Doradztwo Ecommerce

Posiadamy dużą wiedzę w zakresie sprzedaży produktów i usług w internecie. Klienci, którzy prowadzą sprzedaż w sieci lub dopiero planują to zrobić zostaną skierowani od razu na właściwe tory.
Klienci polecają nasze usługi
Rekomendujemy firmę LiteNet.pl jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w tworzeniu stron internetowych. Firma stworzyła dla nas nową stronę biznesową, która jest w pełni responsywna. Sukcesem zakończyły się również wypozycjonowanie strony na najpopularniejsze frazy w wyszukiwarce google.pl. Tomasz Wilhelm - Właściciel KSEROGRAF.pl

Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie i szybko. Nasze oczekiwania co do strony zostały sełnione w stu procentach. Jakość i terminowość wykonywanych usług zobowiązuje nas do polecenia Agencji interaktywnej Litenet.pl firmom i instytucjom jako solidnego, profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę. Marcin Lis - Marketing Manager CONSONNI.pl

Strony internetowe częstochowa

Główną dziedziną agencji interaktywnej litenet.pl mającej swoją siedzibę w Częstochowie jest tworzenie stron internetowych (www) dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jednakże naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta obejmująca wszystkie aspekty marketingu internetowego. Prowadzimy również kampanię linków sponsorowanych w google (AdWords), promocję na portalach społecznościowych (facebook), a także marketing szeptany.

Posiadamy duże doświadczenie z zakresu sprzedaży w internecie produktów i usług, dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić najlepsze narzędzia i rozwiązania ecommerce. Tworzymy strony internetowe dla klientów głównie z Częstochowy i okolic, ale nie stanowi to problemu, żeby podjąć współpracę z innych części Polski.

Podejmując się stworzenia stony internetowej robimy to kompleksowo od projektu, przez realizacją, a kończąc na opiece nad istniejącą już stroną www.

Strony internetowe (www) to nasza pasja i robimy to z wielką przyjemnością, jednak nie zapominamy o najważniejszym, czyli zadowoleniu naszych klientów z rezultatów naszej pracy. Głównie dlatego, że to później przekłada się na dalszą współpracę, a także polecanie naszych usług innych firmom.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą Agecją Interaktywną mieszczącą się w mieście Częstochowa. Dołożymy wszelkich starań, aby przyszła współpraca była owocna dla obydwu stron.

Litenet.pl

Tel.    793 676 367

           34 341 00 86

Email:  biuro@litenet.pl

Adres:
ul. Jezioran 9
42-280 Częstochowa

Mapa dojazdu

MAPA DOJAZDU DO NAS

Formularz kontaktowy