Tworzymy strony internetowe www, ale także ..

Strony internetowe

Projektujemy strony internetowe, które cechuje lekkość i przejrzystość.                    W cenie wykonania strony internetowej           mają Państwo rozwiązania, za które inni każą sobie dodatkowo płacić.

Reklama w internecie

Potencjalni klienci nie znajdą strony internetowej bez odpowiedniej reklamy, która jest kluczowa. Oprócz pozycjonowania prowadzimy szereg innych działań mających na celu wypromowanie strony www w sieci.

Doradztwo Ecommerce

Posiadamy dużą wiedzę w zakresie sprzedaży produktów i usług w internecie. Klienci, którzy prowadzą sprzedaż w sieci lub dopiero planują to zrobić zostaną skierowani od razu na właściwe tory.

Oto niektóre firmy, z którymi współpracowaliśmy

Współpracowaliśmy z litenet.pl

Klienci polecają nasze usługi

Rekomendujemy firmę LiteNet.pl jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w tworzeniu stron internetowych. Firma stworzyła dla nas nową stronę biznesową, która jest w pełni responsywna. Sukcesem zakończyły się również wypozycjonowanie strony na najpopularniejsze frazy w wyszukiwarce google.pl.

Tomasz Wilhelm - Właściciel KSEROGRAF.pl

Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie i szybko. Nasze oczekiwania co do strony zostały sełnione w stu procentach. Jakość i terminowość wykonywanych usług zobowiązuje nas do polecenia Agencji interaktywnej Litenet.pl firmom i instytucjom jako solidnego, profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę.

Marcin Lis - Marketing Manager CONSONNI.pl

Ostatnie realizacje

Strony internetowe częstochowa

Główną dziedziną agencji interaktywnej litenet.pl mającej swoją siedzibę w Częstochowie jest projektowanie i tworzenie stron internetowych (www) dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jednakże naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta obejmująca wszystkie aspekty marketingu internetowego. Prowadzimy również kampanię linków sponsorowanych w google (AdWords), promocję na portalach społecznościowych (facebook), a także marketing szeptany.

 

Posiadamy duże doświadczenie z zakresu sprzedaży w internecie produktów i usług, dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić najlepsze narzędzia i rozwiązania ecommerce. Tworzymy strony internetowe dla klientów głównie z Częstochowy i okolic, ale nie stanowi to problemu, żeby podjąć współpracę z innych części Polski.

Podejmując się stworzenia stony internetowej robimy to kompleksowo od projektu, przez realizacją, a kończąc na opiece nad istniejącą już stroną www.

 

Strony internetowe (www) to nasza pasja i robimy to z wielką przyjemnością, jednak nie zapominamy o najważniejszym, czyli zadowoleniu naszych klientów z rezultatów naszej pracy. Głównie dlatego, że to później przekłada się na dalszą współpracę, a także polecanie naszych usług innych firmom.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą Agecją Interaktywną mieszczącą się w mieście Częstochowa. Dołożymy wszelkich starań, aby przyszła współpraca była owocna dla obydwu stron.

 

SZUKAJ NAS NA:

MAPA DOJAZDU

MAPA DOJAZDU DO NAS

KONTAKT Z NAMI